ZARZĄD FIRMY

Holger Luettgens

Holger Lüttgens

Prezes Zarządu
Dział handlowy / marketing

Telefon: +49 20 562 64 0
Fax: +49 20 562 64 10

E-Mail: holger.luettgens@luettgens.de

Peter Oentrich

Peter Oentrich

Członek Zarządu
Dział rozwoju technologicznego


Telefon: +49 20 562 64 0
Fax: +49 20 562 64 72

E-Mail: peter.oentrich@luettgens.de

Mirko Neumann

Mirko Neumann

Członek Zarządu
Dyrektor firmy

Telefon: +48 56 649 89 00
Fax: +48 56 649 89 01 

E-Mail: mirko.neumann@luettgens.pl

DZIAŁ JAKOŚCI

Justyna Urban

Justyna Maria Urban

Dyrektor Działu Jakości
Pełnomocnik Zintegrowanych
Systemów Zarządzania Jakością

Telefon: +48 56 649 89 11
Fax: +48 56 649 89 01

E-Mail: justyna.urban@luettgens.pl

Sebastian Kowalski

Sebastian Kowalski

Technik ds. Pomiarów

Telefon: +48 56 649 89 15
Fax: +48 56 649 89 01

E-Mail: sebastian.kowalski@luettgens.pl

KOORDYNACJA PROJEKTÓW | PLANOWANIE PRODUKCJI

Karol Muzalewski

Karol Muzalewski

Dyrektor Techniczny

Telefon: +48 56 649  89 21
Fax: +48 56 649  89 01

E-Mail: karol.muzalewski@luettgens.pl

Andrzej Jakielski

Andrzej Jakielski

Kierownik Produkcji

Telefon: +48 56 649 89 22
Fax: +48 56 649 89 01

E-Mail: andrzej.jakielski@luettgens.pl

Damian Szylakowski

Damian Szylakowski

Kierownik Montazu

Telefon: +48 56 649 89 23
Fax: +48 56 649 89 01

E-Mail: damian.szylakowski@luettgens.pl

DZIAŁ HANDLOWY

Dagmara Krenska

Dagmara Krenska

Koordynator ds. zakupu i sprzedaży

Telefon: +48 56 649 89 00
Fax: +48 56 649 89 01

E-Mail: dagmara.krenska@luettgens.pl

Ewa Lange

Ewa Lange

Specjalista ds. zakupu i sprzedaży

Telefon: +48 56 649 89 06
Fax: +48 56 649 89 01

E-Mail: ewa.lange@luettgens.pl

LOGISTYKA

Slawek Gumkowski

Slawek Gumkowski

Kierownik Logistyki

Telefon: +48 56 649 89 05
Fax: +48 56 649 89 01

E-Mail: slawek.gumkowski@luettgens.pl

FINANSE

Edyta Speina

Edyta Speina

Kierownik działu finansowego i personalnego

Telefon: +48 56 649 89 08
Fax: +48 56 649 89 01

E-Mail: edyta.speina@luettgens.pl

KADRY

Iwona Rzepka

Iwona Rzepka

Specjalista ds. personalnych i administracji

Telefon: +48 56 649 89 00
Fax: +48 56 649 89 01

E-Mail: iwona.rzepka@luettgens.pl

Anna Górzyńska

Anna Górzyńska

Samodzielna księgowa / Specjalista ds. kadr i płac

Telefon: +48 56 649 89 00
Fax: +48 56 649 89 01

E-Mail: anna.gorzynska@luettgens.pl

ADMINISTRATOR SIECI

Marc Treiter

Administrator sieci

Phone: +49 20 562 64 52
Fax: +49 20 562 64 10

E-Mail: marc.treiter@luettgens.de
E-Mail: edv@luettgens.de

Heiko Zündorf

Pełnomocnik do spraw ochrony danych osobowych wg Federalnej ustawy o ochronie danych osobowych

Phone: +49 20 562 64 34
Fax: +49 20 562 64 72 

E-Mail: datenschutz@luettgens.de

Dyrektywa o ochronie danych Dietrich Lüttgens GmbH & Co. KG (PDF – w języku niemieckim)

Siedziba w Polsce:
Lüttgens Polska Sp. z o.o.Sp.k.

Nielbark 91p
PL-13-306 Kurzętnik

Tel. +48 56 649 89 00
Fax +48 56 649 89 01
info@luettgens.pl


Dietrich Lüttgens GmbH & Co. KG
Kunststoff-Spritzgießwerk

D-42579 Heiligenhaus

Administracja:
Hasselbecker Straße 16

Dostawa towarów:
Schopshofer Weg 3
Dział wysyłkowy:
Hasselbecker Straße 14

Tel. +49 (0) 2056 264-0
Fax +49 (0) 2056 264-10
info@luettgens.de
© 2018 Lüttgens Polska Sp. z o.o. Sp.k., Wszelkie prawa zastrzeżone. odcisk | Polityka prywatności Zaloguj