Lüttgens Polska – nowy członek Forum Liderów Bezpiecznej Pracy

231117

Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy 

Forum Liderów Bezpiecznej Pracy jest miejscem dla najlepszych, najbardziej ambitnych w sferze bezpieczeństwa pracy przedsiębiorstw – podkreśla dr hab. inż. Wiktor Marek Zawieska, Dyrektor Centralnego Instytutu Ochrony Pracy – Państwowego Instytutu Badawczego. Wysokie wymagania regulaminu Forum pozwoliły na zebranie takiego właśnie grona. Obecnie Forum Liderów tworzy aż 180 przedsiębiorstw i instytucji, które mogą być stawiane za wzór do naśladowania w kwestiach związanych z bezpieczeństwem pracy oraz szeroko rozumianą kulturą bezpiecznej pracy w Polsce.

W tym roku uroczystość wręczenie Kart Liderów Bezpiecznej Pracy oraz nominacji dla nowych członków Forum Liderów towarzyszyła XXVI dorocznej konferencji Forum Liderów Bezpiecznej Pracy pt. "Cyfrowa era - możliwości i wyzwania w zakresie bezpieczeństwa pracy”, która odbyła się w dniach 15-16 listopada 2023 r. w Zamku w Gniewie oraz w Kwidzynie.

Podczas uroczystości wręczono nie tylko Karty, ale również nominacje dla nowych członków Forum Liderów. W tym roku nominacje odebrały Lüttgens Polska Sp. z o.o Nasza firma przyjęła gratulacje oraz życzenia odnośnie dalszych sukcesów w działaniach na rzecz poprawy bezpieczeństwa i warunków pracy.© www.luettgens.pl   piątek, 17 listopada 2023 14:03 Redaktion
Siedziba w Polsce:
Lüttgens Polska Sp. z o.o.Sp.k.

ul. Sosnowa 2
PL-13-306 Nielbark

Tel. +48 56 649 89 00
info@luettgens.pl


Dietrich Lüttgens GmbH & Co. KG
Kunststoff-Spritzgießwerk

D-42579 Heiligenhaus

Administracja:
Hasselbecker Straße 16

Dostawa towarów:
Schopshofer Weg 3
Dział wysyłkowy:
Hasselbecker Straße 14

Tel. +49 (0) 2056 264-0
info@luettgens.de
© 2024 Lüttgens Polska Sp. z o.o. Sp.k., Wszelkie prawa zastrzeżone. odcisk | Polityka prywatności Login